ATRASK NAUJAS ASICS BATŲ SPALVAS!
 ATRASK NAUJAS ASICS BATŲ SPALVAS!

Grąžinimai ir keitimai

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę nenurodant priežasties, jei pateiks atitinkamą raštišką pareiškimą per dešimt dienų nuo prekės gavimo dienos.

1. Pirkėjas turi teisę nutraukti sandorį per 50 dienų nuo prekės gavimo dienos. Pristatymo diena nustatoma pagal krovinio važtaraščio žymas.

2. Sandoris gali būti nutrauktas tik tuo atveju, jei grąžinama prekė nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo, originalioje pakuotėje

3. Grąžinama tik prekių vertės suma. Pristatymo išlaidos negrąžinamos. Grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas.

4. Prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Grąžinant prekę, būtina pateikti pirkimą patvirtinantį dokumentą ir užpildytą prekių grąžinimo paraišką (atsisiųsti). Grąžinimai bus realizuojami tik gavus visus pirmiau minėtus dokumentus.

5. Norint pakeisti prekę kita, tos pačios kainos preke, būtina rezervuoti pasirinktą prekę užsisakant prekę mūsų parduotuvėje bei pažymint komentarų langelyje „prekė keitimui“ . Norimą apkeisti prekę prašome grąžinti būtinai pateikiant prikimo dokumentą (faktūros originalą arba kopiją). Taip pat prašome mus informuoti el. laišku apie planuojamą keitimą. Iškeista prekė bus išsiųsta kaip įmanoma greitai (iki 7 dienų) nuo grąžinamos prekės gavimo dienos.

Gavus apkeistą prekę prašome pasirašyti ir persiųsti mums pataisytą faktūrą. Pristatymo išlaidas į abi puses padengia pirkėjas.

6. Siuntiniai siunčiami  SportClub sp. z o.o. sąskaita nebus priimami.

7. Grąžinti ar apkeisti prekes gali tik jas užsisakęs asmuo.

8. Siuntinius pažymėtus kaip KEITIMAS arba GRĄŽINIMAS prašome siųsti adresu::

Sport Club sp. z o.o.
ul. Łukasińskiego 114